Menu
Your Cart

Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na niniejszą Politykę prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z niniejszą polityką, prosimy o niekorzystanie ze strony. SIA „Kompozītmateriāli“ zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki w dowolnym momencie. Jeśli po wprowadzeniu zmian do naszej Polityki prywatności nadal będziesz korzystał ze strony SIA „Kompozītmateriāli“, będzie to równoznaczne z Twoją akceptacją zaistniałych zmian. Polityka prywatności.

O nas

  Firma SIA „Kompozītmateriāli” została założona w 2013 roku i obecnie jesteśmy największymi dostawcami materiałów kompozytowych w krajach bałtyckich i skandynawskich. Z naszej strony warunkiem naszego rozwoju jest świadoma pomoc konsumencka, bezkonkurencyjne wsparcie techniczne przy wyborze efektywnych produktów oraz produkcja wybranego produktu.

  Nasza firma posiada dwie struktury - korporacyjną i detaliczną. Dzięki naszemu pośrednictwu pomogliśmy istniejącym klientom detalicznym w opracowaniu produktów zgodnie z naszymi zaleceniami technologicznymi i dziś są to konkurencyjne firmy eksportujące towary na rynki zagraniczne.

  Doskonała lokalizacja w Rydze pozwala nam dotrzeć do klientów i eksportować towary do krajów bałtyckich w ciągu zaledwie jednego dnia, natomiast do Skandynawii i Polski w ciągu 3 dni.

  Nasz profesjonalny zespół zawsze będzie wspierać Twoje duże i małe projekty, dzieląc się doświadczeniem i oferując swoją pomoc oraz najskuteczniejsze rozwiązania dla spełnienia Twoich celów. Kupuj u nas i otrzymuj produkty wysokiej jakości!

  O nas

  O nas COMPOSITE24