Menu
Your Cart

Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na niniejszą Politykę prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z niniejszą polityką, prosimy o niekorzystanie ze strony. SIA „Kompozītmateriāli“ zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki w dowolnym momencie. Jeśli po wprowadzeniu zmian do naszej Polityki prywatności nadal będziesz korzystał ze strony SIA „Kompozītmateriāli“, będzie to równoznaczne z Twoją akceptacją zaistniałych zmian. Polityka prywatności.

Dostawa

Zmiany w kosztach wysyłki

Nasza strona internetowa wykorzystuje bardzo skomplikowany system kosztów dostawy dla Twoich zakupów bezpośrednich (rozmiar, waga, rodzaj produktu), dlatego prosimy o dokładne podanie adresu wysyłki. Cena, którą zobaczysz przy potwierdzeniu płatności, będzie ceną, którą zapłacisz za dostawę. Ponieważ na naszej stronie internetowej można kupić różne produkty, które w transporcie należy traktować jako towary niebezpieczne, czasami strona może nieprawidłowo naliczyć koszty transportu. W tym wypadku skontaktujemy się z Tobą.

 

Dostawa w krajach bałtyckich 

Małe paczki wysyłamy za pośrednictwem szybkiej przesyłki kurierskiej, która na Łotwie, Litwie i w Estonii trwa 1 dzień. 3-5 dni w krajach Europy Zachodniej i 10-14 dni w krajach poza kontynentem europejskim. Czas dostawy pozwala nam wysyłać towary w ciągu 28 dni do wszystkich miejsc międzynarodowych.

Dostawa

Dostawa COMPOSITE24